Det er igjen tid Digin B2B, og denne gangen inviterer vi dere til en frokostsamling 26.november hos oss på Basecamp Slottsquartalet!
Dette arrangementet gir en super mulighet til å bli bedre kjent med hverandre, utforske hva hver virksomhet tilbyr av produkter og tjenester, og å identifisere potensielle samarbeidspartnere. Gullet i dette er at dette også en flott anledning for de virksomhetene som er på brukersiden av digitale tjenester og produkter å presentere sine behov og kanskje finne den perfekte matchen.
Hvorfor delta?
Øk synligheten og gjør andre medlemmer oppmerksomme på hva du tilbyr
Hold deg oppdatert på hva som rører seg i regionen
Styrk nettverket ditt og møt potensielle samarbeidspartnere
Finn nye samarbeidsmuligheter og muligheter for vekst
Ved å delta på Digin B2B vil du få mulighet for å markedsføre virksomheten og tjenestene dine og utvikle relasjoner med andre medlemmer. Vi håper å se deg der, klar til å utvide ditt nettverk og utforske nye strategiske samarbeid. Dette er en gyllen mulighet for å styrke ditt nettverk og fremme din virksomhet i regionen.
Meld deg på i dag, begrenset antall plasser slik at det skal være mulighet for at alle får nok tid!
Vi håper å se deg der!